Правила проходження

1. Що таке квест?

Це кімната, облаштована декораціями та загадками в тематичному стилі. Виконуючи завдання, ви зможете проходити далі по сюжету, та, в кінцевому результаті знайти вихід з квесту. Щоб впоратися із завданнями, вам потрібно задіяти всю свою кмітливість, логіку, командну гру, та винахідливість. У разі виникнення складнощів, завжди можна викликати оператора та попросити допомогу.

2. Вік учасників та особливі моменти

Учасник квесту має бути старшим 14 років. Якщо вік гравців менше 14 років, їх мають супроводжувати хоча б 1 дорослий. Якщо гравець вагітний, або має вади з психічним здоров’ям, слухом або рухом, краще про це попередньо повідомити оператора.

3. Час проходження

На проходження квесту дається 60 хвилин.

4. Допомога оператора

Будь-коли можна попросити допомоги у оператора.

5. Чи потрібна спеціальна підготовка та знання правил гри?

Жоден квеструм не передбачає необхідність хорошої фізичної підготовки, застосування сили, попереднього вивчення правил чи знання лору гри чи фільма. Достатньо логіки та кмітливості.

6. Стоп гра

Квест можна зупинити будь-якої миті, повідомивши про своє рішення оператору. Гроші у цьому випадку не повертаються.

7. Коли прибути на гру

У холі треба бути за 10 хвилин до встановленого часу. Якщо команда запізнилася на 5 хвилин, час проходження квесту може бути скорочено. Ситуація залежить від розкладу цього дня.

 

Заборонено:

  1. Використовувати колючі та ріжучі предмети, псувати декорації, комунікації, застосовувати силу. Квест-кімната має залишитися у первісному вигляді.
  2. Проводити фото та відеозйомку.
  3. Приходити на проходження квесту під дією алкоголю чи наркотиків.

 

Важливо!

Якщо оператор помітить порушення правил, гру буде зупинено. Гроші у цьому випадку не повертаються.

До початку квесту телефони, фотоапарати, відеокамери та інші особисті речі ви можете залишити у шафі, ключ від якої ви берете із собою.

Будь ласка, дотримуйтесь рекомендацій та правил. Тоді гра пройде цікаво.

Чекаємо на вас у нашому квесті. Завжди вдячні вашим відгукам і пропозиціям!